خرید فرش دستباف تمام ابریشم قم

خرید فرش دستباف با تخفیف ویژه در وب سایت دیجی کالا در طی یک دوره سی روزه با نام جشنواره هنر برای همه آغاز شده و طی بررسی های ما در پژوهشکده فرش کارایان این فرش ها از کیفیت بافت و مواد اولیه برخوردار هستند. در ادامه یکی از این فرش ها که خرید آنها با تخفیف انجام می شود معرفی می شود.
فرش دستباف قم

خرید فرش دستبافت شش متری قم


خرید فرش دستباف از نمونه های ابریشمی برای کسانی که تمایل دارند خانه ای لوکس و منحصر به فرد داشته باشند بهترین گزینه ممکن است. ما در این مجموعه تخصصی به شما فرش دستباف تمام ابریشمی قم را پیشنهاد می کنید. این فرش دارای این مشخصات است:
مساحت کلی: 6 متر
ابعاد: 2*3 متر
شکل فرش: مستطیل
محل بافت: قم
رنگ زمینه: الوان
نحوه رنگرزی: سنتی با استفاده از رنگ های طبیعی
وزن تقریبی: 8 کیلوگرم
تراکم بافت: 85 رج
جنس پرز: ابریشم
جنس نخ تار: ابریشم
جنس نخ پود: ابریشم
شما برای خرید با تخفیف این فرش در جشنواره هنر برای همه می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

خرید فرش دستباف قم

ادامه مطلب

خرید فرش دستباف سرام کرمان

خرید فرش دستباف یکی از بهترین لذت هایی است که یک هنر دوست می تواند در زندگی خود آن را تجربه کند. در میان انواع لوازم مختلف زندگی داشتن فرش دستباف در خانه حس و حال خوبی را به ساکنین خانه و مهمانان آن انتقال می دهد. اگر برای لوکس کردن خانه خود به دنبال ابزار شیک هستید فرش دستباف را فراموش نکنید و اندیشه خرید فرش ماشینی را نیز از سر بیرون کنید. ایران مهد فرش است و کرمان، اصفهان، خراسان، قم، تبریز و فارس از کانون های مهم بافندگی فرش بافی ایران به شمار می روند که تولیدات آنها در سراسر دنیا شهره است. در میان مناطق مختلف قالیبافی ایران، فرش های کرمان از محبوبیت بالایی برخوردارند و به عنوان با کیفیت ترین فرش های ایران به شمار می روند. قالیبافی در مناطق مختلف استان کرمان رواج دارد و شهرستان های راور، کرمان، رفسنجان و زرند به ترتیب به عنوان مهم ترین کانون های فرش بافی این استان به شمار می روند.
خرید فرش دستباف از قالی های استان کرمان، بهترین راه حل برای خرید و فرش های دستباف زیبا و با کیفیت است. در ادامه یکی از شیک ترین و لوکس ترین قالی های دستباف استان کرمان برای خرید از سایت دیجی کالا معرفی می شود.
خرید فرش دستباف کرمان

خرید فرش دستباف 6 متری سرام کرمان


خرید فرش دستباف کرمان از لحاظ اقتصادی نیز یک خرید سودمند است و در واقع شما می توانید با خرید یک قالی کرمان، سرمایه گذاری سودمندی انجام دهید. هر چه کاربرد شما از قالی بیشتر باشد قطعا ارزش کیفی و هنری آن نیز بیشتر خواهد شد، و از همه مهمتر هر زمان که شما اراده کنید کنید می توانید این فرش را در بازار به فروش رسانید. فرش دستباف پیش رو با نقشه های معروف کرمان بافته شده که به نقشه سرام معروف است. سرام یکی از نقشه های معروفی است که عمدتا در قالی لچک و ترنج اجرا می شود و در آن با گل های بهاری حاشیه تا متن قالی پوشش داده می شود. قالی پیش رو 214*312 سانتی متر مساحت دارد و محل بافت آن شهرستان راور کرمان می باشد. جنس پرز این قالی پشم درجه یک و جنس تا و پود آن نخ پنبه است. این تار و پود و نخ باعث شده که این قالی از استحکام بالایی برخوردار باشد. همچنین رنگرزی این فرش شیمیایی است و با رنگ های شیمیایی با ثبات بالا رنگرزی شده و به همین دلیل ثبات رنگی بسیار بالایی دارد. در نتجه اگر شما برای خرید فرش دستباف کرمان به دنبال گزینه مناسبی هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم این فرش سرام را خریداری کنید.
خرید فرش 6 متری سرام
خرید فرش دستباف از طریق فضای مجازی باید با استفاده از سایت های امن انجام شود. اگر شما تمایل دارید خرید خود را به صورت امن انجام دهید توصیه می شود این کار را از طریق فروشگاه دیجی کالا انجام دهید زیرا علاوه بر خرید امن در این فروشگاه امکان مرجوع کردن کالا در صورت عدم رضایت نیز وجود دارد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید این قالی دستباف می توانید به صفحه خرید آن در سایت دیجی کالا مراجعه نمایید. برای این کار کافیست بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا خرید امن خود را انجام دهید.

خرید فرش دستباف

ادامه مطلب

خرید فرش دستباف 6 متری تمام ابریشم قم

خرید فرش دستباف یکی از سرمایه گذاری های مطمئنی است که مانند خرید جواهرات مهم خواهد بود. البته خرید فرش دستباف نسبت به خرید جواهرات مزایای بیشتری دارد. مهمترین مزیت خرید فرش دستباف این است که شما آن را مورد استفاده قرار می دهید و اگر استفاده شما به صورت اصولی باشد، هر و چه فرش بیشتر پا بخورد ارزش آن بیشتر می شود. در نتیجه با یک حساب سرانگشتی می توان خرید فرش دستباف را بسیار سودمندتر نسبت به خرید جواهرات دانست.
خرید فرش دستباف قم یکی از بهترین خریدهایی است که می توان در حوزه فرش دستباف انجام داد. قم در حال حاضر به عنوان یکی از کانون های فعال حوزه فرش بافی ایران به شمار می رو،د و محصولات آن هر ساله بخش مهمی از صادرات فرش ایران را تشکیل می دهند. فرش دستباف قم به ظرافت، دوام، تنوع رنگ، نرمی و انعطاف پذیری معروف است. در سالیان اخیر تولیدکنندگان فرش دستباف قم کوشیده اند فاکتورها و مزایای دیگر کانون های تولیدکننده فرش را در کارهای خود اعمال کنند و به همین دلیل شاهد استفاده از طرح های کرمان، اصفهان، تبریز و غیره در فرش های دستباف قم هستیم.

بهترین راه خرید فرش دستباف قم


خرید فرش دستباف قم حتما باید از مراکزی صورت گیرد که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت دارند. عموما افراد برای تهیه فرش مجبور بودند به بازار فرش فروشان مراجعه کنند که این کار در تمامی شهرهای ایران امکان پذیر نبود و دردسرهای خاص خود را داشت، به همین دلیل اخیرا خرید اینترنتی فرش دستباف نیز در کشور رواج یافته و یکی از بهترین سایت هایی که با استفاده از آن می توان خرید خود را انجام داد سایت دیجیکالا است. دیجیکالا از سایت های معتبری است که امکان مرجوع کردن کالا در آن وجود دارد. از آنجایی که فرش دستباف محصولی هنری و کار دست است در نتیجه ممکن است نحوه اجرا و بافت آن و یا کیفیت و دیگر فاکتورهای آن مورد تایید خریدار نباشد در نتیجه آنها می توانند در صورت عدم رضایت کالای خود را مرجوع کنند. در نتیجه می شود با این شیوه خرید بهتری را انجام داد. در ادامه این متن یکی از بهترین نمونه های فرش دستباف برای خرید معرفی می شود.

فرش دستباف قم

خرید فرش دستباف ابریشمی قم


خرید فرش دستباف از نوع ابریشمی برای بسیاری از علاقه مندان به فرش دستباف نهایت یک خرید موفق است. فرش دستباف پیش رو یک نمونه تماما بریشمی است که برای خانه های لوکس بهترین گزینه است. نقش این فرش نوین و برگرفته از نقشه های لچک ترنج ایرانی است. لچک ترنج یکی از نقشه های فرش ایرانی است که ریشه در آیین مهر داشته و به فردوس ها کهن ایرانی و یا همان باغ های بهشتی اشاره دارد. طراح در این فرش توانسته با ترکیب بندی اصولی و پر کردن متن، حس فردوس های باستانی را با استفاده از گل های ریز در فرش ایجاد کند. یکی دیگر از نقاط مثبت این فرش رنگرزی سنتی و یا گیاهی آن است که ارزش این فرش را چندین برابر کرده و در نتیجه رنگ آن در هیچ زمانی دچار تغییر نخواهد شد. اگر شما در جستجوی یک فرش ابریشمی باکیفیت هستید ما در این سایت تخصصی این محصول را به شما توصیه می کنیم. شما برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق لینک زیر به صفحه فروش آن در سایت دیجی کالا مراجعه نمایید.

خرید فرش دستباف قم

ادامه مطلب